10 hokejových hráčů, kteří rádi hrají sloty

Řekli byste do těchto slavných hokejistů, že hrají sloty? O některých je jejich vášeň k hracím automatům známá, jiná jména vás asi překvapí. Všichni tito ostřílení borci ale umí vzít nejen za hokejku, ale i za páčku slotového automatu a hodit tam pořádný spin - stejně jako s pukem!

Jaromír Jágr

Jeden z nejproduktivnějších hráčů v historii NHL Jaromír Jágr je známý svou láskou k hazardu a kasinům. Ze všeho nejraději prý hraje sloty a je tím dokonce tak známý, že v jednom kasinu v Las Vegas zřídili slotový automat nesoucí jeho jméno! Jágr ho samozřejmě s radostí hned slavnostně odzkoušel a ještě ten večer dokázal vyhrát obrovský jackpot, který pak z dobré vůle přenechal kasinu! Tomu se říká fair-play!

David Pastrňák

Jeden z nejlepších současných hokejistů v NHL každý rok láme rekordy nejen na ledové ploše, ale i v kasinu. Sloty si prý rád zahraje v „domácím” Bostonu. Slotové automaty ho prý baví, může se u nich bavit o samotě, což by člověk do tak týmového hráče nejspíš neřekl.

Evander Kane

Další hvězda NHL, kanadský útočník San Jose Sharks, také rád navštěvuje kasina a na slotech už nahrál mnoho a mnoho hodin. Nechal se slyšet, že u hracích automatů uplatňuje stejnou taktiku jako při hokeji - nemilosrdnou ofenzívu a vytrvalost!

Thomas Vanek

Hokejista slovensko-rakouského původu je znám svou vášní pro hru a to zejména pro hrací automaty - sloty. Hráč detroitských Red Wings se do toho prý nebojí šlápnout a již vyhrál docela velké sumy. Pro více informací o hokejistech, kteří rádi hrají sloty, navštivte tuto stránku!

Wayne Gretzky

Legendární Wayne Gretzky svou vítěznou hráčskou mentalitu přenáší i do kasina, nejraději prý se svou ženou Janet sedávají vedle sebe, hrají sloty a předhánějí se o to, kdo za večer víc vyhraje. Dokonce škádlil i své sportovní „kolegy” Michaela Jordana a Jeremyho Roenicka, kdo na slotových automatech víc vytěží. Šílený chlapík!

Alexandr Ovečkin

Hokejová superstar a držitel Stanley Cupu, Alex Ovečkin, rád oslavuje v kasinu! Po minulé výhře Stanley Cupu v Las Vegas jeho tým vítězně vtrhnul do jednoho kasina, Ovečkin zasedl se svými týmovými kolegy za sloty a do rána hráli - a Stanleyův pohár prý nebyl zdaleka to jediné, co jeho tým ten večer vyhrál! Jen tak dál!

Sidney Crosby

Hvězdný center Pittsburgh Penguins Sidney Crosby je nadšený hráč kasinových slotů. Když zrovna slotové automaty přímo nehraje, pořádá v kasinu charitativní akce, a to i jako krupiér! A prý vše, co ve slotech vyhraje, dává na charitu!

Tomáš Nosek

Nadějný český hokejista Tomáš Nosek je již dlouholetou oporou NHL týmu Vegas Golden Knights. On sám se ve městě hazardu prý naučil hrát sloty. Výborně se u nich odreaguje po náročném tréninku a občas si i vydělá na pěkný oblek (či dva).

Jeremy Roenick

Veterán nejvyšší americké hokejové soutěže a přítel hokejisty Wayna Gretzkyho prý sloty hraje skoro celý život. „Je to něco, k čemu se rád vracím, je to pro mě jistota super zábavy,” nechal se Roenick slyšet na veřejnosti. No, holt zvyk je železná košile...

Sami Helenius

Tento finský kanonýr je vášnivým cestovatelem a při cestách navštěvuje i kasina se sloty! Tahle záliba ho chytla natolik, že se rozhodl založit si vlastní cestovní kancelář zprostředkovávající zájezdy do zajímavých kasin, na která při svých toulkách světem narazil. Zajímavý nápad, no ne?

30 Jun 2020